, ,

KACIGA UVEX HLMT 500 VISOR gun-lime mat


KACIGA UVEX HLMT 500 VISOR gun-lime mat

Imamo na stanju! Rok isporuke je do 3 radna dana

Šifra proizvoda: SKI-S56621356

16990din 27790din

naručite sada i uštedite 10800 dinara
u cenu je uračunat PDV

Karakteristike proizvoda

Proizvođač/Brend

Power Bike tim maksimalno koristi sve svoje resurse da Vam svi artikli na ovom sajtu budu prikazani sa ispravnim nazivima specifikacija, fotografijama i cenama. Ipak, ne možemo garantovati da su sve navedene informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne.
Sve cene na ovom sajtu iskazane su u dinarima sa uračunatim PDV-om.



KACIGA UVEX HLMT 500 VISOR

( SKI-S56621356 )

UVEX PROTECTING PEOPLE

Cilj je savršenstvo…

Uvex ski kaciga… All Mountain..

Kada skijate na pisti, parku i powder-u, ne zaboravite svoju kacigu.

Kacige iz Uvex ski kolekcije su savršeni i pouzdani pratioci. Smele boje i i upečatljiv enterijer dodaju na stilu. Visoke tehnologije, kao što su Monomatic zatvaranje, IAS sistem podešavanja, prirodni zvučni sistem ili Hardshell tehnologija ugrađena u kacigu, pomažu da zadržate “hladnu glavu” tokom skijanja.

Helmet technology – spoljašnji omotač i naročito EPS (high density polystyrene) unutrašnji sloj kacige, deluju kao na udar – fleksibilna zona. Od suštinskog značaja prilikom pada ili sudara, EPS unutrašnji sloj apsorbuje sile udara i garantuje maksimalnu zaštitu za glavu.

Uvex koristi visoko-kvalitetne materijale.

Uvex ski kacige zadovoljavaju visoke sigurnosne standarde EN 1077

Uvex Hardshell tehnologija – upravljanje klimom unutar kacige, sistem koji je sličan regulaciji temperature tela.

Protok vazduha putem vazdušnih kanala između spoljašnjeg sloja kacige i unutrašnjeg inteligentnog visokotehnološkog enterijera, koji radi slično kao moderni funkcionalni aktivni veš – drži vas suvim, hladi ili greje, u skladu sa vašim potrebama, obezbeđuje stalni protok svežeg vazduha, i transport vlage kroz vazdušne kanale prema spolja. Ovo obezbeđuje prijatnu klimu tokom celog ski dana.

Sistem prilagođavanja, IAS 3D (Individual Adapting System), po dužini, širini i visini, omogućava veću fleksibilnost i udobnost, garantuje dobro prijanjanje kacige na glavi.

Kaciga poseduje, Monomatic mehanizam jednostavnog i brzog zatvaranja i podešavanja trake brade, sa jednom rukom.

Ugrađeni vazdušni kanali sa mogućnošću regulacije, obezbeđuju optimalnu cirkulaciju i podešavanje dovoda svežeg vazduha.

Kaciga poseduje vizir koji je u stanju da pokrije sve uslove vidljivosti, Litemirror staklo S3 kategorije, omogućava perfektnu vidljivost i prirodan pogled, uz efikasnu zaštitu od infra-crvenih zraka.

Zaštitne naušnice koriste specijalnu membranu, za nedistorziran, prirodan zvuk.

Specifikacija:

  • Uvex Hardshell technology
  • Ventilacioni kanali sa regulacijom
  • Mogućnost lakog skidanja jastučića za uši
  • Prirodni zvučni sistem
  • Mogućnost skidanja unutrašnje antialergijske postave
  • Sistem prilagođavanja IAS 3D
  • Monomatic sistem zatvaranja
  • Vizir / litemirror silver & orange lasergold lite (S2)
  • S2 kategorija > transmisija svetlosti 18 – 43 %
  • 100% UVA, UVB, UVC protection
  • Materijal unutrašnjeg sloja: Polystyrene EPS/materijal velike gustine
  • Standards: EN 1077 B / TÜV GS
  • Made in Germany

Vizir

Beskompromisna zaštita za oči, integrisana u stakla i ram naočara, štiti ljudsko oko 100% od štetnog UV zračenja i plave svetlosti.

Litemirror stakla, ogledalo tehnologija, do 18 slojeva nanosa zaštite od infracrvenog svetla, efikasno reflektuje i drži daleko od očiju štetne IC zrake.

Jedinstvena, Uvex supravision nano tehnologija, obezbeđuje izuzetnu otpornost na ogrebotine spolja i magljenje iznutra.

Uvex Litemirror

  • Do 18 slojeva reflektirajućeg premaza
  • IR zaštita
  • Super anti-static
  • 100% UVA, UVB, UVC zaštita
  • Visoka otpornost na lomove
  • Prvoklasan kontrast
  • Optički savršeno ispravne / bez izobličenja

Uvex Supravision

  • Prvorazredna otpornost na magljenje iznutra
  • Prvorazredna otpornost na ogrebotine
  • Visoka fleksibilnost
  • Super anti-static
  • 100% UVA, UVB, UVC zaštita
  • Visoka otpornost na lomove
  • Prvoklasan kontrast
  • Optički savršeno ispravne / bez izobličenja

Više o proizvodu: UVEX

Šifra proizvoda: SKI-S56621356 Kategorije: , ,
×